Mazliet par mūsu vēsturi un gaitām.

Uzņēmuma dzimšanas diena ir 1994. gada 19. aprīlis. Sākumā nodibinātais individuālais uzņēmums izaudzis par SIA ar ievērojamu pieredzi. Šobrīd ieņemam stabilu vietu tirgū, augam un attīstāmies, lai varētu piepildīt mūsu klientu vēlmes. Augot pieprasījumam, cenšamies sekot līdzi laikam un paplašināties.

Mūsu darbinieku skaits ir pārsniedzis simtu, un mēs lepojamies ar to, ka droši varam saukties par vienu no lielākajiem uzņēmumiem savā pilsētā.

Sekojot tendencēm un ņemot vērā pašreizējo situāciju, mēs spērām loģisku soli uz priekšu – atvērām apavu interneta veikalu. Mūsdienu pasaulē, cilvēki cenšas plānot savu laiku arvien racionālāk. Kvalitatīvu apavu iegāde tiešsaistē ir kļuvusi par ikdienas pakalpojumu, ko bauda tūkstošiem patērētāju. Mūsu interneta veikalā jūs varat izvēlēties un iegādāties tādu slaveno pasaules zīmolu apavus kā Tommy Hilfiger, Emporio Armani, Adidas, Calvin Klein, DKNY, VANS, Nike, UGG, Timberland un daudzu citu. Mūsu pieredze apavu tirdzniecībā un sadarbība ar uzticamiem partneriem ļauj jums piedāvāt kvalitatīvus apavus par vispievilcīgākajām cenām tirgū.

Katru dienu apavu izvēle mūsu veikalā pieaug. Kopš atvēršanas brīža mūsu sortimentā ir ne tikai apavi pieaugušajiem, bet arī apavi bērniem un pusaudžiem. Čības, sandales, kedas, zābaki un cita veida apavi dažāda vecuma meitenēm un zēniem.

Jūs varat veikt pasūtījumu no mājām vai biroja, netērējot laiku apmeklējot veikalus un tirdzniecības centrus. Tas ir ērti un moderni!

Priecājamies, ka neskatoties uz to, ka mūsu internetveikals darbojas neilgu laiku, mēs esam ieguvuši lielu skaitu patstāvīgo klientu, kuri regulāri iepērkas veikalā apavivisiem.lv!